مس کرمان به قله بازگشت

ورزشی تاریخ انتشار: ۰۱/۰۲/۲۷ بدون نظر  

اندازه فونت    
مس کرمان به قله بازگشت

کرمان سلامت: در یکی از حساس‌ترین مسابقات لیگ یک، مس در ورزشگاه باهنر کرمان از ویستاتوربین تهران میزبانی کرد. این مسابقه برای هر دو تیم با انگیزه‌های متفاوت از اهمیت بسیاری برخوردار بود.

در نیمه اول این مسابقه موقعیت‌های دو تیم به گل تبدیل نشد تا تیم‌ها با نتیجه تساوی به رختکن روند. با شروع نیمه دوم مس کرمان که برای ادامه صدرنشینی تلاش می‌کرد خیلی زود به گل رسید. حرکت از سمت چپ این تیم در دقیقه ۵۱ و سانتر برای میلاد صارمی باعث شد این بازیکن با یک کنترل زیبا توپ را بالا بیاورد و با ضربه سر گل بزند‌.

در ادامه تلاش‌های ویستاتوربین که برای بقا می‌جنگد بی نتیجه ماند و شاگردان حسین‌خانی با یک دفاع منطقی و حساب شده از تک گل صارمی دفاع کردند و پیروز میدان شدند. البته مس پس از گل نیز چند فرصت خوب به دست آورد.

باتوجه به تساوی ملوان مقابل شمس آذر، مسی‌ها با این پیروزی دلچسب در صدر جدول قرار گرفتند. البته امتیاز مس و ملوان ۶۲ امتیاز است و رقابت برای قهرمانی در چهار هفته پایانی جذاب‌تر هم خواهد شد.

ویستاتوربین نیز که نمی‌خواهد سومین تیم سقوط کننده به لیگ دو باشد هفته‌های پر التهابی را پیش رو دارد. ویستاتوربین با همان ۳۵ امتیاز در رتبه پانزدهم جای گرفت و سایپا هم‌امتیاز آنها شد. رایکا بابل با ۳۲ امتیاز در رتبه شانزدهم شرایط سخت‌تری در پایین جدول دارد.

منبع : ورزش۳
مطالب مرتبط
ویروس کرونا را بشناسید
با کلیک روی لوگو پایین، ما را در اینستاگرام دنبال کنید
رفتن به ابتدای صفحه