سبد نفت مقابل مس سوخت

ورزشی تاریخ انتشار: ۰۰/۱۰/۰۷ بدون نظر  

اندازه فونت    
سبد نفت مقابل مس سوخت

به گزارش کرمان سلامت و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس کرمان؛ بسکتبالیست های مس کرمان در دوازدهمین بازی این فصل خود عصر امروز در تالار آزادی تهران به مصاف پالایش نفت رفتند که با توجه به هفته های پایانی دور گروهی، این بازی از حساسیت بسیار بالایی برای دو تیم برخوردار بود.

بلندقامتان مس کرمان بازی را شانه به شانه حرف آغاز کردند و در پایان کوارتر اول اختلاف تنها در یک امتیاز بود و پالایش نفت  با نتیجه ۲۵ بر ۲۴ به برتری رسید. اما داستان کوارتر دوم کاملا متفاوت شد و بسکتبالیست های مس کرمان با یک اوج گیری بزرگ در این بازی موفق شدند با نتیجه ۳۰ بر ۱۸ حریف خود را درهم بکوبند تا نیمه اول را با نتیجه ۵۴ بر ۴۳ پیروز باشند.

این داستان در کوارتر سوم بازی نیز ادامه پیدا کرد و بازهم بسکتبالیست های مس کرمان باشند که با نتیجه ۳۰ بر ۱۷ تیم پیروز این کوارتر شوند و اختلاف را با حریف به عددی مناسب برساند. در حالی که در کوارتر چهارم تیم پالایش موفق شد با نتیجه ۲۳ بر ۱۶ به برتری برسد اما نتیجه پایانی بازی برروی تابلو ۱۰۰ بر ۸۳ به سود مس کرمان بود تا این تیم پیروزی هشتم خود را هم با فتح سبد تیم پالایش نفت جشن بگیرد.

بسکتبالیست های مس کرمان با این برد در جدول رقابت ها ۲۰ امتیازی شدند و در حالی که تنها دو دیدار تا پایان دور گروهی رقابت ها دارند، در بازی بعد خود روز شنبه ۱۱ دی ماه در تهران به مصاف تیم خانه بسکتبال خوزستان خواهند رفت تا حساسیت ها برای تعیین رتبه نهایی مس در مرحله گروهی رقابت ها و تعیین حریف این تیم در مرحله پلی آف به اوج خود برسد.

آقای دکتر کهندل مدیرعامل باشگاه مس کرمان با حضور در سالن شاهد تلاش بازیکنان تیم بسکتبال این باشگاه بود و در پایان مسابقه نیز با حضور در جمع بازیکنان این تیم به آن ها خسته نباشید و تبریک گفت.

مطالب مرتبط
ویروس کرونا را بشناسید
با کلیک روی لوگو پایین، ما را در اینستاگرام دنبال کنید
رفتن به ابتدای صفحه