تغییر داور بازی با پرسپولیس ذهنیت‌ ایجاد می‌کند

ورزشی تاریخ انتشار: ۹۹/۱۲/۲۲ بدون نظر  

اندازه فونت    
تغییر داور بازی با پرسپولیس ذهنیت‌ ایجاد می‌کند

فرزاد حسین‌خانی پس از شکست ۳ بر صفر تیم مس نوین کرمان مقابل پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: به تیم خوب پرسپولیس برای پیروزی تبریک می‌گویم. برنامه هایی زیادی برای این بازی داشتیم اما گلی که در دقیقه ۳۸ دریافت کردیم برنامه‌های مان را به هم ریخت و نتوانستیم سراغ برنامه‌های دیگرمان برویم.

وی افزود: اختلاف سطح کیفی بازیکنان نتیجه را رقم زد. با این وجود از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و طبق شرح وظایفی که برای آنها تعریف کرده بودیم تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شان به کار گرفتند. شرایط برابر نبود و به همین دلیل از عملکرد شاگردانم رضایت دارم.

سرمربی تیم مس نوین کرمان خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چگونه فدراسیون برنامه‌ریزی کرده که تیم لیگ دویی مس نوین ظرف ۳۸ روز ۱۰ بازی انجام داده است. امکانات تیم لیگ دویی برای این امر فراهم نیست. یک اتفاق دیگر هم قبل بازی رخ داد که چندان نمی‌خواهم به آن بپردازم اما چنین موضوعی روی ذهنیت بازیکنان، کادرفنی و مسئولان باشگاه تاثیر می‌گذارد. مگر می‌شود ۴۸ ساعت قبل از شروع بازی داور را عوض کنند؟

حسین‌خانی تصریح کرد: دلیل تغییر داور چه بود؟ روی دو صحنه وحشتناک به داور اعتراض داریم. یک صحنه آفساید و اعلام یک خطا پشت ۱۸ قدم به سود تیم حریف جزو صحنه‌هایی هستند که به آن اعتراض داریم. تغییر داور ذهنیت ایجاد می‌کند اما با تمام این تفاسیر به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می‌گویم.

وی درباره تعریف حمید مطهری از سبک بازی مس نوین توضیح داد: شرح وظایف بازیکنان‌مان در فاز دفاعی و حمله را تعریف کرده بودیم. هرچند کادرفنی حریف بچه‌های ما را مورد محبت قرار داده اند اما خودمان هم ۷۰-۶۰ درصد از بازیکنان راضی هستیم. اگر آنها مقداری احساس مسئولیت شان بیشتر بود می‌توانستیم بازی زیباتری انجام بدهیم.(سایت باشگاه مس کرمان)

مطالب مرتبط
ویروس کرونا را بشناسید
با کلیک روی لوگو پایین، ما را در اینستاگرام دنبال کنید
رفتن به ابتدای صفحه