مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: به همت جامعه ورزش و جوانان استان کرمان، ۶ زندانی جرائم غیرعمد توانستند به آغوش گرم خانواده برگردند.

کرمان سلامت: میثم پاریزی در جشنواره رسم جوانمردی که همراه با تجلیل از باشگاه‌های فعال استان برگزار شد، گفت: ضمن گرامیداشت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر، ولادت حضرت امام رضا (ع) را نیز پیشاپیش تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد، بتوانیم از فیوضات و برکات این دهه بهره‌مند شویم و تلاش‌هایی که در حوزه ورزش انجام می‌شود و اقدامات موثر فرهنگی، روز به روز بیشتر شوند.

وی شهدا را الگو‌های واقعی، جوانمردی، اخلاق و پهلوانی دانست و افزود: امیدواریم خداوند توفیق دهد بتوانیم رهروان راستین شهدا باشیم.
پاریزی با اعلام اینکه ورزشکاران و قهرمانان مایه مباهات و افتخار ما هستند، تصریح کرد: امروز بانوان قشر تأثیرگذار جامعه هستند و ما افتخار این را داریم، پرچم دار رقابت‌های پارالمپیک را در بین خود داریم.

وی بیان داشت: امروز ورزشکاران ما هم در میادین ورزشی و هم در میادین جوانمردی و اخلاق مایه مباهاتند که من صمیمانه از این بزرگواران تشکر و قدردانی می‌کنم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان به اقدام ارزشمند اخیر ورزشکار کرمانی اشاره کرد و گفت: پیمان نصیری، قهرمان چندین دوره رقابت‌های جهانی و پارالمپیک، چند روز پیش در یک اقدام ارزشمند، بهترین مدال دوران قهرمانی خود را به سردار حاجی زاده اهدا کردند.

وی افزود: انصافاً ما در هر کجایی از این کشور هستیم، به وجود سردار حاجی زاده، همه همکارانشان و مجموعه عزیزان‌مان در سپاه پاسداران افتخار می‌کنیم که امروز اقتدار و امنیت کشورمان مدیون رشادت‌ها و دلاورمردی این بزرگواران است و از پیمان نصیری هم به واسطه انجام این حرکت ارزشمند سپاسگزارم.
پاریزی به تلاش جامعه ورزش در آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد اشاره کرد و بیان داشت: به همت جامعه ورزش و جوانان استان کرمان، ۶ زندانی جرائم غیرعمد توانستند به آغوش گرم خانواده برگردند.

وی تصریح کرد: امیدواریم بنیاد نجوا (نیکوکاری جامعه ورزش ایران) که به همت دفتر فرهنگی وزارت ورزش در سطح کشور راه اندازی شده، بتواند در کل کشور اقدامات تأثیرگذاری را به انجام برساند و استان کرمان نیز بتواند از استان‌های پیشگام در این حوزه باشد و ما شاهد اقدامات تأثیرگذار فرهنگی در حوزه ورزش باشیم؛ کما اینکه تا امروز هم انصافاً ورزشکاران کرمانی و قهرمانان ورزشی الگو‌های واقعی مسائل فرهنگی بوده اند و در ادامه هم خواهند بود.

پاریزی با اعلام اینکه امروز دیار مقاومت و دیار شهید سلیمانی به واسطه مرقد مطهر آن شهید والامقام از دیگر استان‌های کشور متمایز است، ابراز امیدواری کرد، ورزش کرمان هم بتواند الگوی متفاوتی به لحاظ فرهنگی نسبت به سایر استان‌های کشور باشد.

By admin