سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان در پایان بازی های این فصل تیم خود، از عملکرد بازیکنانش تقدیر کرد و از تلاش آن ها برای ارائه بهترین بازی های خود قدردانی کرد.

کرمان سلامت: محمد سیستانی پس از بازی پلی آف چهارم برابر مهرام گفت: خود ماهم انتظار نداشیتم با توجه به محدودیتی که از نظر نفری داشتیم، بازی پایاپای و نزدیکی برابر تیم مهرام که از مدعیان قهرمانی است و از نظر نفرات ملی پوش و تدارکاتی قابل مقایسه با تیم ما نبود، داشته باشیم. بهرشکل جا دارد از تلاش تمامی بازیکنان تیم که با غیرت و تعصب بازی کردند و ثابت کردند که زمانی یک تیم همدل و متحد باشد، همه اعضای بومی و غیربومی آن زیر پرچم تیم برای موفقیت تلاش می کنند، تشکر و قدردانی کنم و خوشحالم که در این فصل در کنار این بازیکنان بودم.

سیستانی افزود: بهرشکل همه در جریان مشکلات این فصل باشگاه مس کرمان و تغییرات مداوم مدیریتی در این باشگاه بودند که این موضوع کار را برای تمامی تیم های باشگاه از جمله تیم بسکتبال سخت می کرد اما من امیدوارم که در سال پیش رو با ثبات مدیریتی در باشگاه مس کرمان مشکلات کمتری پیش آید و با حمایت و برنامه ریزی بهتر شاهد موفقیت هرچه بیشتر تیم های مس از جمله تیم بسکتبال باشیم و شک نداشته باشید که اگر در همین فصل مشکلات باشگاه کمتر بود و حمایت بیشتری از تیم ما در جریان کلی مسابقات می شد، حتی می توانستیم با همین تیم که هچکس انتظار موفقیت آن را نداشت به جمع چهار تیم صعود کنیم.

سرمربی مس کرمان در رابطه با داوری بازی با مهرام نیز گفت: به هرشکل داور در این بازی اشتباه داشت که در باخت ما بی تاثیر نبود ولی او هم به عنوان بک انسان جایزالخطاست ولی مطمئن باشید که اگر ما نفرات کامل خود را در اختیار داشتیم و دست ما به واسطه مصدومیت بازیکنان از نظر نفری بسته نبود در همین شرایط نیز می توانستیم مهرام را شکست دهیم.

وی با تشکر از حمایت عالی هواداران مس کرمان افزود: در ابتدای مسابقات سالن بازی ما خالی بود اما شایستگی بازیکنان تیم ما سبب شد که هواداران خونگرم مس به تیم ما نیز لطف داشته باشند و خوشحالیم که در این فصل شاهد شور و استقبال بسکتبالی برروی سکوهای سالن کرمان بودیم.

منبع: روابط عمومی باشگاه مس

By admin