حضور مدیران و اعضای تیم تکواندو مس در گلزار شهدا و دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان

ورزشی تاریخ انتشار: ۹۹/۰۳/۲۵ بدون نظر  

اندازه فونت    
حضور مدیران و اعضای تیم تکواندو مس در گلزار شهدا و دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان

به گزارش کرمان سلامت به نقل از روابط عمومی باشگاه مس؛ آقایان نادعلی اسماعیلی رئیس هیات مدیره باشگاه مس به همراه ایرج کهندل عضو هیات مدیره باشگاه به همراه آقایان محمودی نیا و نژادفضیحی، مدیرعامل و معاون فنی باشگاه مس در کنار  کادر فنی و برخی از تکواندوکاران تیم مس و اعضای هیات تکواندو استان در دیدار با آقای میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان در رابطه با مسابقات این فصل و تدارک بهتر برای بازی های فصل آینده صحبت کردند.

در این نشست، حاضرین از سختی های حضور در مسابقات حرفه ای کشور بنا به مسائل اقتصادی گفتند و اینکه شرکت مس نباید در عرصه تیم داری و حمایت از ورزشکاران حرفه ای استان از جمله تیم تکواندو مس کرمان احساس تنهایی کند.

همچنین در صحبت های طرح شده در این نشست از تلاش اعضای تیم تیم تکواندو مس کرمان برای کسب این افتخار در بازی های لیگ برتر قدردانی شد و اعضای این تیم نیز از برنامه های پیش رو برای بازی های فصل آینده گفتند.

پس از این نشست حاضرین با حضور در گلزار شهدا و مزار سپهبد قاسم سلیمانی به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و با نثار گل به شهدای گلگون کفن، بر سر آرمان های پهلونی و غرورآفرین آن ها تجدید بیعت نمودند و افتخار آفرینی تیم تکواندو مس کرمان را در بازی های این فصل لیگ برتر به روح بلند آن ها تقدیم نمودند.

گفتنی است تیم تکواندو مس کرمان در رقابت های این فصل لیگ برتر تکواندو کشور، با کسب عنوان سومی رقابت های لیگ برتر به جام برنزی این مسابقات دست یافت.

مطالب مرتبط
ویروس کرونا را بشناسید
با کلیک روی لوگو پایین، ما را در اینستاگرام دنبال کنید
رفتن به ابتدای صفحه