قاتل ۱۶ ساله در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد

کرمان تاریخ انتشار: ۹۷/۱۱/۳۰ بدون نظر  

اندازه فونت    
قاتل ۱۶ ساله در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد

کرمان سلامت به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، سجاد علیدادی سلیمانی بازپرس شعبه هشتم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان با اشاره به جزئیات این حادثه افزود: تعدادی جوان که به منظور تماشای مسابقه فوتبال در خانه یکی از دوستان دورهم جمع شده بودند پس از پایان مسابقه در خیابان با راننده یک خودرو بصورت لفظی درگیر می شوند.
وی ادامه داد: راننده خودرو که همسایه دوستان متهم بوده به داخل منزل رفته و پس از مدتی برادر وی (راننده خودرو) از خانه بیرون می آید و در کوچه با متهم درگیر و با ضربه چاقو به قتل می رسد.
این مقام قضایی با اشاره به اینکه مقتول متاهل و ۳۴ ساله (الف. ع) با ضربه چاقو به قفسه سینه به قتل می رسد گفت: ناتوانی در کنترل خشم، مصرف مشروبات الکلی و درگیری لفظی از مهمترین علل رخداد این حادثه است.
علیدادی سلیمانی تصریح کرد: با توجه به اینکه قاتل ۱۶ سال سن دارد با قرار نگهداری موقت به کانون اصلاح و تربیت معرفی شده و تحقیقات تکمیلی در خصوص این حادثه و علل احتمالی دیگر آن ادامه دارد.
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمان در پایان با اشاره به لزوم برقراری امنیت برای شهروندان در خصوص مقابله با جرائم خشن افزود: این بازپرسی بصورت شبانه روزی با همکاری دایره جنایی و پلیس آگاهی کرمان در راستای برقراری امنیت در حال فعالیت است و دستگیری متهمین در نزدیک ترین زمان ممکن به منظور حفظ امنیت روانی مردم و احقاق حق در پرونده های قتل را در دستور کار خود قرار داده است.

مطالب مرتبط
ویروس کرونا را بشناسید
با کلیک روی لوگو پایین، ما را در اینستاگرام دنبال کنید
رفتن به ابتدای صفحه