عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که دولت عزم جدی برای شفاف‌سازی دارد، گفت: مبارزه با فساد و راه‌اندازی گشت ارشاد مسئولان از اقدامات موثر و انقلابی دولت در پاسخ به مطالبه به حق مردم است.

کرمان سلامت به نقل از ایسنا: شهباز حسن‌پور با اشاره به صحبت‌های شب گذشته رئیس جمهور با مردم در هزارمین روز فعالیت دولت سیزدهم گفت: دولت سیزدهم عزم جدی برای شفاف‌سازی و مبارزه با فساد دارد که در همین راستا اقدامات گسترده‌ای را انجام داده که یکی از آنها گشت ارشاد مدیران است.

وی ادامه داد: این‌که در برخی سفرهای رئیس جمهور برخی مدیران ناکارآمد عزل شده‌اند، از اقدام موثر دولت محسوب می‌شود دولت در نیمه راه اعلام کرد که بیش از ۱۰۰ مدیر ناکارآمد را کنار گذاشته که این اقدام انقلابی و مطالبه به حق مردم است البته راه زیادی تا نتیجه مطلوب باقی‌مانده و باید کارهای بیشتری صورت گیرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به عملیات «وعده صادق» تصریح کرد: در شرایط فعلی منطقه اقدامات دولت به گونه‌ای بوده که تاثیراتی را در منطقه به جای گذاشته است نمونه بارز آن عملیات «وعده صادق» است که طی یک کار منسجم و با هماهنگی صورت گرفت لازم است از دستگاه دیپلماسی و نیروهای مسلح تشکر کنیم.

حسن‌پور در ادامه با تاکید بر لزوم کنترل تورم و توجه به وضعیت معیشت مردم اظهار کرد: دولت اقدامات خوبی برای پنجره واحد داشته منتهی هنوز سامانه جامع تجارت به صورت ۱۰۰ درصدی کامل نشده که انتظار می‌رود اقدامات لازم صورت گیرد.

By admin