۱۰ خانه ورزش روستایی شهرستان های کرمان و راور تجهیز می شوند

ورزشی تاریخ انتشار: 97/07/08 بدون نظر  

اندازه فونت    
۱۰ خانه ورزش روستایی شهرستان های کرمان و راور تجهیز می شوند

کرمان سلامت به نقل از مهر؛ محمدرضا پورابراهیمی در نشست مشترک با رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازهای بومی محلی عنوان کرد: در حوزه خانه های ورزش روستایی با اولویت روستاهای محروم و پرجمعیت طی دو ماه آینده، ۱۰ مجموعه ورزش روستایی توسط فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی در شهرستان های کرمان و راور تجهیز می شوند.

وی افزود: مکان راه اندازی خانه های ورزش روستایی از طرف نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با توجه به هماهنگی از طریق بخشداریها و دهیاریها پیگیری می شود و امکانات، وسایل ورزشی و ارسال مربی برای آموزش از طریق هیئت ورزش های روستایی و بازیهای بومی و محلی صورت می گیرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعد از راه اندازی این تعداد خانه های ورزش روستایی با همکاری خیران در حوزه افزایش تعداد خانه ها اقدامات لازم انجام می شود.

پورابراهیمی گفت: در بحث افزایش اعتبارات حوزه ورزش روستایی نیز مقرر شد تا از طریق رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، مکاتبات لازم با وزیر ورزش و جوانان با اولویت ویژه به فدراسیون مربوطه صورت گیرد.

وی با اشاره به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات مربوط به مشکلات و مسائل کلان ورزش استان کرمان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان ادامه داد: اولویت های اجرای پروژه های عمرانی با توجه به مرکزیت استان در دستور کار قرار می گیرد و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم پروژه های نیمه تمام را در استان عملیاتی کنیم.

نشست مشترک پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان در دفتر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی برگزار و آخرین وضعیت ورزش روستایی شهرستان های کرمان و راور بررسی شد.

برچسب ها:

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه